www.szkolenia-bydgoszcz.pl

Pod tym adresem internetowym (www.szkolenia-bydgoszcz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy na pewno pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak piszecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy zdjęcia z największych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!