szkolenia-bydgoszcz.pl

Pod tym adresem internetowym (szkolenia-bydgoszcz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy na pewno stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom przygotowaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich zmian. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!